postępowania szczególne
Biznes

Nowe prawo postępowania szczególne i zabezpieczenie

Nowe prawo Postępowania szczególne i zabezpieczenie roszczeń Ustawa z dnia 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego własność intelektualna prawo także niektórych innych ustaw (Dz.U. 2020 poz. 288).

Co wprowadza ustawa?

Wprowadza istotne przemiany w zakresie prowadzenia postępowania w sprawach dotyczących ochrony własności intelektualnej. Nowelizacja ma szczególnie na celu utworzenie wyspecjalizowanych trybunałów zajmujących się ochroną własności intelektualnej. Dla prawników także dla osób, które interesują się zagadnieniami związanymi z ochroną własności intelektualnej innymi słowy stykają się z takimi problemami w pracy.

postępowania szczególne

Prawa własności intelektualnej

Na co to prawa własności intelektualnej zapraszamy także kadrę menedżerską podmiotów, jakich produkty czyli usługi oparte są na własności intelektualnej, a w szczególności kadrę kierowniczą z branży śmiałych technologii, IT wezwanie do udzielenia informacji lub innowacyjnych produktów. Warto wiedzieć, w jaki sposób będzie wyglądało ewentualne proces w przedmiocie ochrony posiadanej własności intelektualnej zarówno, pod warunkiem taki podmiot będzie inicjował postępowanie, jakże i w sytuacji zabezpieczenie roszczeń niepieniężnych z zakresu prawa własności intelektualnej kiedy to on zostanie pozwany.

Czego można będzie dowiedzieć się na szkoleniu?

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się czym jest sprawa z zakresu własności intelektualnej, który trybunał co to jest prawo własności intelektualnej jest właściwy do jej rozpatrzenia, jaka jest procedura KPC towarzysząca sprawom z aspektu własności intelektualnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ